Nad Jeziorem RóżaneTo  całoroczny, kameralny ośrodek domków letniskowych położony w Rozajnach Małych na skraju lasu nad  jeziorem.  Jest doskonałym miejscem na rodziny wypoczynek z dziećmi oraz dla osób ceniących sobie spokój z dala od zgiełku miejskiego życi
facebook
a. Można zabrać ze sobą psa i inne zwierzęta.

Cały nasz teren jest ogrodzony i bezpieczny dla dzieci. Mamy plac zabaw z wieloma huśtawkami, zjeżdżalnią i piaskownicą. Dorośli mogą korzystać z aktywnego wypoczynku korzystając z boiska do siatkówki plażowej i koszykówki, sprzętu wodnego,  stawów hodowlanych i jeziora do wędkowania. Przyległe lasy zachęcają do  pieszych czy rowerowych wędrówek i grzybobrania. Podczas spacerów po lesie można spotkać sarny, daniele, zające, lisy i inną zwierzynę, która licznie zasiedla te okolice. Można spotkać białego daniela. Miłośnicy jazdy konnej skorzystać mogą z nauki obycia z końmi i jazdy konnej.

Dużą atrakcją  ośrodka jest bardzo czyste jezioro „Różany” posiadające też druga nazwę „Sarnówek”. Urocza, niewielka plaża na terenie ośrodka jest do wyłącznej dyspozycji naszych gości. Na plaży są miejsca nasłonecznione i zacienione  wysokimi drzewami. Są na niej fragmenty piaszczyste i trawiaste – każdy więc znajdzie tam miejsce odpowiednie dla siebie na przyjemne leniuchowanie. Amatorzy grzybobrania znajdą zaspokojenie w przylegających do ośrodka i jeziora  malowniczych  lasach. 

Do dyspozycji gości mamy domki  4-ro i 5-cio i 6-cio osobowe. Wszystkie mają łazienkę i wyposażony aneks kuchenny. Dodatkowe  komfortowe prysznice znajdują się w osobnym budynku. Na wieczorne spotkania wykorzystać można wiatę z kominkiem oraz miejsce na ognisko. Można również biesiadować na obszernym tarasie swojego domku albo pod gołym niebem korzystając z dużego stołu przy każdym z domków. Jeden raz na 2 tygodnie organizujemy dla wszystkich gości wspólną biesiadę przy kominku. Wieczór ten to również okazja do tańca i  wspólnego śpiewania.  Dla naszych gości organizujemy również atrakcje dodatkowe np. warsztaty gotowania dla dzieci i dorosłych, warsztaty wędzenia.

Poza sezonem letnim organizujemy również imprezy okolicznościowe dla grup, rodzin i firm. Dysponujemy oranżerią, która pomieści ok 30 osób, przylegającym do niej tarasem wypoczynkowym oraz salonem z kominkiem i biblioteką.

Goście mogą skorzystać z noclegów i pozostawiać samochody na strzeżonym, wewnętrznym parkingu – co zapewnia komfort wspólnej zabawy. 


Copyright © Nad Jeziorem Różane. All rights reserved. Designed by Free Responsive Templates,  Validation HTML5 | CSS3